Fundamentals Premium

Premium üyelik ile elde edebileceginiz ayrıcalıklar nelerdir?

%100 Yeni Müfredata Uygun

Müfredatın değişmesi ile beraber kafanızdaki soru işaretlerini giderecek olan %100 müfredata uygun içerikler.

Fundamentals Biyoloji ile Çok Daha Hızlı Ders Çalışın

Daha hızlı ders çalışmak için rehberlik niteliğinde hazırlanmış olan eğitim içerikleri..

- Offline olarak videoları kullanmak için detaylı anlatımlar. (Serviste giderken, internet bağlantınız olmadığı zamanlarda vb..)

- Mobil cihazlardan ve bilgisayar üzerinden nasıl daha kısa sürede videoların izlenecegi hakkında açıklamalar vb..

- Videoların ses dosyası haline getirilmesi.. (Müzik çalarlarda ve telefonlarda çalışacak şekilde ses dosyasına dönüştürme)

Uzun Süre Kullanım Hakkı

Premium üye olduktan sonra 1 yıl boyunca tüm içeriklere ulaşma hakkınız saklı kalacaktır. Bu süre içinde istediğiniz kadar içeriğe göz atabilir ve çok daha etkili bir şekilde ders çalışmaya devam edebilirsiniz.

Biyoloji İçin Özel Hazırlanmış Ders Çalışma Planları (YGS & LYS)

YGS ve LYS düzenli olarak çalışılması gereken ve belirli bir program içinde yürütülmesi gereken sınavlardır. Bu konuda size yardımcı olması için hazırlanmış olan çeşitli kamp programlarına ulaşabilirsiniz. Programları düzenli bir şekilde uygulayarak sınav stresini üzerinizden atabilirsiniz. (Her hafta 3 YGS - 1 LYS Denemesi)

Düzenlenmiş PDF İçerikleri

Tüm videoların eksiksiz olarak düzenlenmiş olan PDF dosyaları sayesinde videoları izlerken, aldığınız çıktılar üzerinde işlemler yapabilirsiniz. Tüm içerikler PDF haline getirildiği için bilgisayar üzerinden de dökümanlar üzerine not almanız mümkün olacaktır. Tüm dosyalar sınıflara, konulara ve türlerine göre sınıflara ayrılmıştır. Premium üye olduktan sonra tüm sınıflara erişim hakkınız açılacaktır. Sitemizde ekli olan PDF dosyalarına ek olarak, taranmış içeriklere de erişim hakkınız açılacaktır.

Özel Rehberlik İmkânları

Premium üye olduktan sonra iletişime geçebilmeniz için internet üzerinden kullanabileceğiniz yeni iletişim yolları aktif hale gelecektir. Bu iletişim kanalları sayesinde sınav stresi, çalışma planlarınız ve daha birçok konuda özel rehberlik imkanı elde edeceksiniz. 

Daha Fazla Online ve Offline İçerik

Çalıştığınız konuların aklınızda kalması için biyolojide çok daha farklı yöntemler uygulamanız gerekebilir. Size bu konuda yardımcı olmak için de internet sitemiz üzerinden aktif bir şekilde çevrimiçi ve çevrimdışı olarak kullanılabilen kaynaklara ulaşabileceksiniz.

Please reload